Коментарі

     
 
 
 
 
Володимир Кучмук (анонімно) 11 вересня 2010  Література

zhurnal.lib.ru/k/kuchmuk_w_k

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
. (анонімно) 25 червня 2009  Олесь Ульяненко потрапив у лікарню. Йому потрібні гроші на лікування

> Книга має 2 властивісті, або подобається, або ж ні.

Кому як. Для мене, приміром, є ще одна площина виміру – чи можу я дати цю книгу читати моїм дітям, чи слід зачекати років десять-п'ятнадцять.

> Хто дозволив отим падлам з морального комітету влаштовувати 37-й?

Говорили-балакали, сіли та й заплакали. Який в дідька 37-й, що за маячня? Когось розстріляли? Ні. Когось ув'язнили? Ні. Комусь чогось заборонили? Теж ні! Один горе-письменник роздув до небес історію про те, як його книгу нібито заборонили – і всього справ. До чого оці зойки про 37-й і про нещасного "доведеного" Ульяненка?

> Який в жопу піар...

По-перше, грамотні люди кажуть "в сраці". По-друге, піар самий простий та звичайний – в наш час кращої реклами книзі, ніж її "заборона", не знайти. А якщо не забороняють, то слід заборону вигадати. Що Ульяненко з успіхом і зробив.

> Полежи сам у лікарні – попіарся, якщо ти так вважаєш?

Лікарня не в'язниця, чом би й не полежати – якраз медогляд можна пройти, відіспатись як слід, вітамінів повживати. Та ще й прорекламуватись додатково: ой ви ж подивіться, до чого мене кляті вороги довели!!!

> Зараз не гризтися треба поміж собою, а об"єднуватися щоб дати достойну відсіч перед тим, коли нас пробуватимуть розгрібати по соловках та магаданах.

Гарні слова. Тільки чи об'єднуватись слід навколо пройдисвіта та захисту його особи від ним самим вигаданих ворогів?

> Тебе то не зацеплять – анонімщики в совітьські часи були прекрасними суками для кгбістів!

За мене не турбуйся – мені просто тут реєструватись особливого сенсу немає, пишу мало та рідко. Але за свої слова, як бачиш, відповідаю. Бо перед тим, як їх написати, головою думаю. А от покричати, не розібравшись, з чужого голосу, "каравул, наших б'ють!", як це тут більшість роблять – на це багато розуму не треба.

 
 
Сторінки: 212next
    Ctrl →